Youth Officials

Overzicht Youth Officials

De youth official is verantwoordelijk voor het leiden van de wedstrijden bij U10 (4 tegen 4) en U12 (5 tegen 5).  Ook bij BC Opwijk hebben we een aantal mensen die deze opleiding gevolgd hebben en dus voortaan deze jeugdwedstrijden mogen fluiten.  Heb je ook interesse om Youth Official te worden?  Neem dan contact op met Ronny Silverans of surf naar de website van Basket Vlaanderen voor meer informatie.

Planning Youth Officials 2022

DATUMUURTHUIS REF 1REF 2  
zo 30-01-202211:00BC Opwijk G14 BBBC Scheldejeugd Temse G14 BOfficiële refOfficiële ref
zo 30-01-202213:00BC Opwijk G14 APanters Baasrode G14 AOfficiële refOfficiële ref
zo 30-01-202215:00BC Opwijk J16 BKoninklijk Remant Basics Melsele-Beveren J16 BOfficiële refOfficiële ref
zo 06-02-202209:00BC Opwijk G10 BBBC Lokeren G10 ASenne Van LimbergenMilan Betrains
zo 06-02-202211:00BC Opwijk J16 ATigers Halle J16 AVincent Van EspenBart Spinnoy
zo 06-02-202213:00BC Opwijk G14 BBasket Groot Zemst G14 AJonas De MedtsLennert Saerens
za 12-02-202216:15BC Opwijk G12 BTelstar B.B.C. Mechelen G12 ASimon Van nuwenborgJordan Escarfuller Holguin
zo 13-02-202211:00BC Opwijk G10 AKBBC Wasocub Waasmunster vzw G10 ADorien HeyvaertEwoud Sluys
zo 13-02-202211:00BC Opwijk G12 ADBC Osiris Okapi Aalst G12 AAstrid BultijnckYounes Lefort
zo 13-02-202213:00BC Opwijk M12 ABC Asse-Ternat M12 ANicholas Van Den BroeckStan Van Duynslaeger
zo 13-02-202215:15BC Opwijk J18 ADe Rode Leeuwen J18 ALukas VanderkelenSimon Van nuwenborg
zo 20-02-202211:00BC Opwijk G10 BBBC Erembodegem G10 BNeil De BieWout Van Limbergen
zo 20-02-202213:00BC Opwijk G14 BStrombeek Beavers Wemmel Basket Club G14 AKevin Van CampenhoutSenne Van Limbergen
zo 20-02-202215:00BC Opwijk J16 ABC Lede J16 AJan Van den BroeckNeil De Bie
za 26-02-202214:00BC Opwijk G14 AGeranimo Bornem Basket G14 AJorden De NijnJarne De Vos
za 26-02-202216:00BC Opwijk J18 AStrombeek Beavers Wemmel Basket Club J18 ACedric BrackeJoachim Vandecauter
za 12-03-202217:00BC Opwijk J16 BB.B.C. Zele J16 AJasper De MedtsArne Selleslach
zo 13-03-202211:00BC Opwijk G10 BKoninklijke Sint-Niklase Condors G10 BLieve VeytMarc Enzo Penne Sanama
zo 13-03-202213:00BC Opwijk J16 AMerchtem Eagles J16 ACedric BrackeLukas Vanderkelen
zo 13-03-202215:00BC Opwijk J18 ADino Brussels J18 AClaudine Vander GrachtVincent Van Espen
za 19-03-202213:00BC Opwijk M12 ABBC United Ninove M12 AAstrid BultijnckMilan Betrains
za 19-03-202215:00BC Opwijk G12 BDino Brussels G12 AArnoud LissensMerlijn Mertes
zo 20-03-202213:00BC Opwijk G10 APanters Baasrode G10 ADorien HeyvaertMilan Koldrasinski
zo 20-03-202213:00BC Opwijk G12 AMolenbeek Rebels Basketball G12 AHannes Buyle
za 26-03-202213:45BC Opwijk G14 AGent-Oost Eagles G14 AAstrid LoubryBram Wynants
za 26-03-202216:00BC Opwijk J18 ABC Black Boys Erpe-Mere J18 AArne SelleslachHannes Buyle
zo 27-03-202211:00BC Opwijk G12 ABC Asse-Ternat G12 BJarne De Vos
zo 27-03-202213:00BC Opwijk M12 ABC Grimbergen M12 AKatrien Verpoest
zo 27-03-202215:00BC Opwijk G10 AStrombeek Beavers Wemmel Basket Club G10 AHanne De Vis
zo 27-03-202215:00BC Opwijk G12 BKangoeroes Basket Mechelen G12 CKatrien De Smedt
za 02-04-202217:00BC Opwijk G10 BOnderons Grembergen G10 BLisa Van WeyenbergMauro Van Impe
zo 03-04-202211:00BC Opwijk G10 ABC Lede G10 AArnoud LissensJules Spruyt
zo 03-04-202213:00BC Opwijk G14 AOnderons Grembergen G14 ABram WynantsWout Verdoodt
zo 03-04-202215:15BC Opwijk J18 ABC Asse-Ternat J18 BBart SpinnoyMichiel Van den Block
za 23-04-202211:15BC Opwijk G12 BJets Basket Zaventem G12 AAstrid BultijnckEmiel Suys
za 23-04-202211:15BC Opwijk M12 AAmon Jeugd Gentson M12 ABart SpinnoyMauro Van impe
za 23-04-202216:00BC Opwijk J16 BOnderons Grembergen J16 AAstrid LoubryTristan Vermeir
zo 24-04-202211:00BC Opwijk G10 ABavi Vilvoorde G10 AClaudine Vander GrachtJordan Escarfuller Holguin
zo 24-04-202211:00BC Opwijk G12 AOkapi Aalst G12 CCedric BrackeBram Corrijn
zo 24-04-202213:00BC Opwijk G14 AMerchtem Eagles G14 ABram WynantsVincent Van Espen
zo 24-04-202215:15BC Opwijk J18 AStella Artois Leuven Bears J18 CDorien HeyvaertSteven Palstermans
zo 01-05-202209:30BC Opwijk G10 BBBC Olympia Denderleeuw G10 BHanne De VisJarne Haverals
zo 01-05-202211:30BC Opwijk J16 ABC Black Boys Erpe-Mere J16 AHannes BuyleLieve Veyt
zo 01-05-202213:30BC Opwijk G14 AWaasland Education Basketball Academy G14 ADries Vander StraetenMurphy Defoort
za 07-05-202209:30BC Opwijk G14 ABBC Falco Gent G14 BJarne De VosLander De Bruyne
za 07-05-202211:30BC Opwijk J16 BBBC Scheldejeugd Temse J16 AJonas De MedtsJasper De Medts
za 07-05-202216:00BC Opwijk J18 AJets Basket Zaventem J18 ANicholas Van Den BroeckLukas Vanderkelen
zo 08-05-202211:00BC Opwijk G10 AGeranimo Bornem Basket G10 AKatrien Verpoest
zo 08-05-202213:00BC Opwijk G12 BBavi Vilvoorde G12 BKevin Van CampenhoutEwoud Sluys
Functie Naam Gsm E-mailadres
Verantwoordelijke Youth Officials Ronny Silverans 0490 58 82 37  ronny.silverans@telenet.be
Youth Officials Maxime Broeders

Ayko Chevaillier

Yorden De Nijn

Wout Hermans

Ronny Silverans

Wout Verdoodt

Rob Zonnekein

Dieter Van Dooren

Selle Van Gerwen

Jean Van Nuwenborg

Simon Van Nuwenborg

Lukas Van Der Kelen