Bestuur

Overzicht bestuursleden

Functie Naam Gsm E-mailadres
Voorzitter
Wedstrijdadministratie
Sponsoring
Jean Van Nuwenborg 0478 56 84 00  consulting.van.nuwenborg@telenet.be
Ondervoorzitster
Cafetaria
Mede-sportief verantwoordelijke Seniors
Textiel
Sandra De Witte 0472 22 68 97 sanedewit@hotmail.com
Secretaris
Kalenderopmaak
Ledenadministratie
Theo Gevers 0497 51 23 87 gethservices@gmail.com
Clubadviseur
Sportief verantwoordelijke Seniors
Mede-sportief verantwoordelijke Jeugd
Christophe De Vis 0476 65 08 15 christophe.devis@telenet.be
Jeugd Sport Coördinatie Kasper De Witte – Jan Van Damme – Jonas Vandecauter – Theo Gevers – Karen Willems – Brent De Vis – Jonas Vermeir – Maarten Verreydt – Vennes Trimborn – Els Haverals
Communicatie
Events
Sportief verantwoordelijke Jeugd
Els Haverals  0475 84 70 16 els_haverals@hotmail.com
Administratief
Penningmeester
Erik Zonnekein 0477 46 88 07 ezonnekein@gmail.com
Medisch verantwoordelijke
Corona-coördinator
Sponsoring
Tom Peeters tom.peeters4@telenet.be
Referee Ambassador Ronny Silverans 0465 07 54 91  ronny.silverans@telenet.be
Advies Johan Deleu 0486 90 54 77 j.deleu@telenet.be

 

Clubinfo

Basketbal Club Opwijk vzw
Heiveld 65
1745 Opwijk
info@bcopwijk.be
Google Maps

BTW Nr.: BE 0448.084.273
Rek. Nr.: BE74 7340 3968 2507