Bestuur

Overzicht bestuursleden

Functie Naam Gsm E-mailadres
Voorzitter
Wedstrijdadministratie
Sponsoring
Jean Van Nuwenborg 0478 56 84 00 jean.vannuwenborg@bcopwijk.be
Ondervoorzitster
Cafetaria
Mede-sportief verantwoordelijke Seniors
Textiel
Sandra De Witte 0472 22 68 97 sandra.dewitte@bcopwijk.be
Secretaris
Kalenderopmaak
Ledenadministratie
Theo Gevers 0497 51 23 87 theo.gevers@bcopwijk.be
Clubadviseur
Sportief verantwoordelijke Seniors
Mede-sportief verantwoordelijke Jeugd
Christophe De Vis 0476 65 08 15 christophe.devis@bcopwijk.be
Jeugd Sport Coördinatie Kasper De Witte –  Jonas VandecauterTheo GeversKaren WillemsBrent De VisMaarten VerreydtEls Haverals
Communicatie
Events
Sportief verantwoordelijke Jeugd
Els Haverals  0475 84 70 16 els.haverals@bcopwijk.be
Medisch verantwoordelijke
Corona-coördinator
Sponsoring
Tom Peeters tom.peeters@bcopwijk.be
Medische cel

Tom Peeters – tom.peeters@bcopwijk.be

Lander Vansteene – Kine Reva Optimizelandervansteene@gmail.com

Katrien Verpoest – Kine4Lifeinfo@kine4life.be

Referee Ambassador Ronny Silverans 0465 07 54 91 ronny.silverans@bcopwijk.be
Advies Johan Deleu 0486 90 54 77 j.deleu@telenet.be

 

Clubinfo

Basketbal Club Opwijk vzw
Heiveld 65
1745 Opwijk
bcopwijk@bcopwijk.be
Google Maps

BTW Nr.: BE 0448.084.273
Rek. Nr.: BE74 7340 3968 2507